پیشنهاد همکاری ایران مجوز

  سیاست‌های حمایتی

  ایران مجوز، در راستای اهداف هنری خود، همواره بر آن بوده که پشتیبانی از هنرمندان مستعد را در اولویت کاری خویش قرار دهد. اسپانسرینگ تهیه و تولید آثار، مدیریت اجرایی و برنامه، برگزاری کنسرت، سرمایه‌گذاری و مشارکت مالی، پخش و نشر سراسری اثر، بخشی از برنامه های همکاری میان ما و هنرمندان می‌باشد.

  پلن استعدادیابی

  در سالهای گذشته، بسیاری از هنرمندان مستعد و آینده‌دار به دلیل نبود فضای پیشرفت، هیچ‌گاه فرصت دیده‌شدن به دست نیاوردند و از سوی دیگر شهرت و موفقیت بسیاری از خوانندگان به دست آمده از عدم مدیریت صحیح فرهنگی، بهم ریختگی مارکت و قدرت مافیای موسیقی بوده است.

  فراهم آمدن بستری مناسب که در آن هنرمند بر اساس توانمندی‌های خویش پیشرفت می‌کند، نیازمند استعدادیابی و پرورش در مسیر درست است. پلن استعدادیابی ما در گام نخست تنها برای پشتیبانی هنری و کمک به دیده شدن هنرمندان می‌باشد.

  ایران مجوز با توجه به هدف‌گذاری‌های خود در ژانرهای مختلف موسیقی، به دنبال جذب هنرمندان مستعد و حمایت از آنها در سه سطح ابتدایی، برند سازی و حرفه‌ای است. در سطح نخست سیاست‌های حمایتی ما، برای هنرمندان تازه‌کار بوده که در بردارنده مشاوره، هدف گذاری، تبلیغات محدود و ورود به عرصه رسمی موسیقی است. سطح دوم در بردارنده هنرمندانی است که پیشینه فعالیت‌های حرفه‌ای موسیقی را دارند در این جا تلاش ما، برای برند سازی خواهد بود. سطح سوم نیز شامل همکاری‌های روتین حرفه‌ای ما، با هنرمندان مطرح می‌باشد.

  اکنون با شیوه‌های پشتیبانی و همکاری ایران مجوز آشنا شده‌اید، برای شرکت در پلن استعدادیابی، آثار خود و اطلاعات مورد نیاز را ارسال فرمایید تا از سوی کارشناسان شعر و ترانه، موسیقی و اجرای صحنه‌ای، مورد بررسی قرار گیرد.

  • رسیدن به قله‌های موفقیت در دنیای موسیقی، تنها به جنس صدا و توانایی‌های فنی خوانندگی، بستگی ندارد. از این رو اکتینگ و ظاهر هنرمند، حتی در بخش‌های جانبی مانند کاور آهنگ نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  • ایران مجوز هنرمندان را بر اساس سیاست‌گذاری های خود در ژانرهای گوناگون، گزینش می‌کند، در نتیجه در ارزیابی محدودیت‌های عددی جذب خوانندگان با جامعه هدف یکسان یا تشابه سبک نیز مورد توجه قرار می گیرد.

  اطلاعات مورد نیاز جهت بررسی ایران مجوز را پس از دریافت (از اینجا)، به حساب تلگرام ارسال نموده و در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  همکاری با سازندگان موسیقی

  شما می توانید برای بدست آوردن آگاهی بیشتر پیرامون روندهمکاری، به قسمت ارتباط با ما بروید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   

  logo-samandehi