ایران مجوز
  ایران مجوز

  فعالسازی پیشواز اپراتورهای تلفن همراه

  منتشرشده در مجوز آثار صوتی

  پس از دریافت مجوز ترانه، می توان برای فعالسازی کدهای پیشواز اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل اقدام نمود.

  برای بدست آوردن آگاهی بیشتر، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  ادامه مطلب...

  پیشنهاد همکاری ایران مجوز

  منتشرشده در بدون مجموعه

  سیاست‌های حمایتی

  ایران مجوز، در راستای اهداف هنری خود، همواره بر آن بوده که پشتیبانی از هنرمندان مستعد را در اولویت کاری خویش قرار دهد. اسپانسرینگ تهیه و تولید آثار، مدیریت اجرایی و برنامه، برگزاری کنسرت، سرمایه‌گذاری و مشارکت مالی، پخش و نشر سراسری اثر، بخشی از برنامه های همکاری میان ما و هنرمندان می‌باشد.

  پلن استعدادیابی

  در سالهای گذشته، بسیاری از هنرمندان مستعد و آینده‌دار به دلیل نبود فضای پیشرفت، هیچ‌گاه فرصت دیده‌شدن به دست نیاوردند و از سوی دیگر شهرت و موفقیت بسیاری از خوانندگان به دست آمده از عدم مدیریت صحیح فرهنگی، بهم ریختگی مارکت و قدرت مافیای موسیقی بوده است.

  فراهم آمدن بستری مناسب که در آن هنرمند بر اساس توانمندی‌های خویش پیشرفت می‌کند، نیازمند استعدادیابی و پرورش در مسیر درست است. پلن استعدادیابی ما در گام نخست تنها برای پشتیبانی هنری و کمک به دیده شدن هنرمندان می‌باشد.

  ایران مجوز با توجه به هدف‌گذاری‌های خود در ژانرهای مختلف موسیقی، به دنبال جذب هنرمندان مستعد و حمایت از آنها در سه سطح ابتدایی، برند سازی و حرفه‌ای است. در سطح نخست سیاست‌های حمایتی ما، برای هنرمندان تازه‌کار بوده که در بردارنده مشاوره، هدف گذاری، تبلیغات محدود و ورود به عرصه رسمی موسیقی است. سطح دوم در بردارنده هنرمندانی است که پیشینه فعالیت‌های حرفه‌ای موسیقی را دارند در این جا تلاش ما، برای برند سازی خواهد بود. سطح سوم نیز شامل همکاری‌های روتین حرفه‌ای ما، با هنرمندان مطرح می‌باشد.

  اکنون با شیوه‌های پشتیبانی و همکاری ایران مجوز آشنا شده‌اید، برای شرکت در پلن استعدادیابی، آثار خود و اطلاعات مورد نیاز را ارسال فرمایید تا از سوی کارشناسان شعر و ترانه، موسیقی و اجرای صحنه‌ای، مورد بررسی قرار گیرد.

  • رسیدن به قله‌های موفقیت در دنیای موسیقی، تنها به جنس صدا و توانایی‌های فنی خوانندگی، بستگی ندارد. از این رو اکتینگ و ظاهر هنرمند، حتی در بخش‌های جانبی مانند کاور آهنگ نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  • ایران مجوز هنرمندان را بر اساس سیاست‌گذاری های خود در ژانرهای گوناگون، گزینش می‌کند، در نتیجه در ارزیابی محدودیت‌های عددی جذب خوانندگان با جامعه هدف یکسان یا تشابه سبک نیز مورد توجه قرار می گیرد.

  اطلاعات مورد نیاز جهت بررسی ایران مجوز را پس از دریافت (از اینجا)، به حساب تلگرام ارسال نموده و در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  همکاری با سازندگان موسیقی

  بخشی از استراتژی بازاریابی ایران مجوز بر مبنای همکاری نزدیک با آهنگسازان ارجمند در سراسر کشور است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره روند همکاری، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  ادامه مطلب...

  همکاری با فعالین تولید موسیقی

  منتشرشده در بدون مجموعه

  در راستای گسترش فرهنگ فعالیت حرفه ایی ( ترجیح ارتباط شرکت های ناشر با پرودیوسر ها تا خوانندگان)، آماده همکاری با تمام آهنگسازان،تنظیم کننده ها و استودیومَن های فعال در حوزه موسیقی هستیم. برای دریافت طرح های همکاری با کارشناسان ما در تماس باشید.

  ادامه مطلب...

  چرا اقدام از طریق مؤسسات مجوز موسیقی بگیریم؟

  منتشرشده در راهنمایی

  • برخی از مراحل دریافت مجوز، نیازمند حضور هنرمند در محل بوده که برای هنرمندان شهرستانی دشوار خواهد بود.
  • با توجه به پیچیدگی سامانه صدور مجوز، امکان ایجاد سردرگمی برای هنرمندان وجود دارد و زمان زیادی را باید صرف فعالیت‌های اداری و غیر هنری کنند.
  • قدرت نفوذ بیشتر موسسات فرهنگی هنری در بوروکراسی، موجب تسهیل روند اخذ مجوز و کاهش موانع موجود، در روند معمول خواهد شد.
  • اخذ مجوز با کمک موسسات، می‌تواند شامل پشتیبانی در نشر و یا برگزاری اجراهای صحنه ای باشد، که این امکان توسط شخص حقیقی مقدور نیست.
  ادامه مطلب...

  چرا فعالیت رسمی فرهنگی هنری؟

  منتشرشده در راهنمایی

  مقدمه: (شناخت بهتر از شرایط هنر و بازار هنری)

       برای دوستداران ورود به صنعت موسیقی، تحلیل درست از جامعه شنیداری، قوانین و مقررات، سیاست‌های کلان، مسائل اقتصادی- اجتماعی و زیرساخت‌های تکنولوژیک هنری ضروری است. درکشور ما با توجه به قوانین متفاوت هنری (لزوم دریافت مجوز و غیره)؛ همواره برای پیشرفت، جدای از مسائل مربوط به جامعه شنیداری، باید توجه ویژه‌ای به سیاست‌های روز دفتر موسیقی وزارت ارشاد داشت.

  ستاره‌های سوخته:

  در سال‌های گذشته، موسیقی ایران شاهد ده‌ها ستاره بود که به دلیل به درازا کشیده‌شدن پروسه دریافت مجوز، هرگز فرصت بهره برداری از دوران طلایی شهرت و محبوبیت خود را به دست نیاوردند. پس از دریافت مجوز نیز دوره طولانی سکوت هنری و موج های جدید موسیقی کشور خبر از افول دوران آنها می‌داند. با توجه به آسان شدن روند دریافت مجوز در این سالها، دفتر موسیقی عملاً فرصت فعالیت رسمی را به تمامی هنرمندانی که در چارچوب‌های فرهنگی کشور فعالیت می‌کنند، داده است.

  فعالیت غیررسمی و موانع پیشرفت:

    برای هنرمندان سراسر دنیا، انتشار رسمی آلبوم‌ و برگزاری کنسرت‌، مهم‌ترین بخش یک رزومه می‌باشد. فعالیت‌های زیر زمینی، همانند آثار رسمی، قابلیت دیده شدن را ندارند، هنرمند بدون مجوز نیز برای گذران زندگی خویش، نیازمند درآمد از حرفه خود بوده که با توجه به نداشتن مجوز و اجرای رسمی امکان‌پذیر نمی‌باشد. گسترش فعالیت هنری، مانند بازاریابی که شامل تبلیغات میدانی، مجازی و غیره می‌شود، در فعالیت‌های غیر رسمی، با موانع بسیاری همراه است و می‌دانیم که فعالیتهای زیر زمینی از نظر قانونی می‌تواند پیامدهای قضایی را نیز به همراه داشته باشد.

  کار تیمی و مدیریت برنامه:

  همواره موفقیت در موسیقی جهان، وابسته به کار گروهی و تفویض وظایف به افراد مختلف یک تیم می‌باشد. فعالیت رسمی، این فرصت را به شما می‌دهد تا به دور از دغدغه‌های غیر هنری، به فعالیت‌های حرفه‌ای موسیقی خویش بپردازند.

  مدیران برنامه افزون بر مدیریت اجراها و تولید آثار، وظیفه برند سازی، هموارسازی مسیر و ارتباطات، پیشگیری از مشکلات حقوقی، آنالیز مارکت و رقبا، پیشگیری از افول و … را برعهده دارند. ایران مجوز با بهره‌گیری از کارشناسان باتجربه همواره در شناسایی استعداد ها و به روز رسانی مدیریت هنری بر اساس متد های روز دنیا می‌کوشد.

  استفاده از موقعیت ها در مسیر هنری:

  با توجه به بهره‌گیری از اهمیت تبلیغاتیِ مارکت موسیقی و محبوبیت ستارگان هنر، همواره نهادهای دولتی و خصوصی بسیاری، در پی سود بردن از تریبون‌های هنری برای دستیابی به اهداف خود می‌باشند. جلب توجه سرمایه‌گذاران و اسپانسرها، با ارائه توانایی‌های یک هنرمند بدون محدودیت‌های متداول موسیقی زیرزمینی، امکان پذیر است. شرایط دیده شدن مانند خوانندگی تیتراژ، حضور در رسانه ها و غیره بخشی از بهره جستن درست از موقیعت‌ها است.

  مشاوره و تعیین هدف:

  موسسات فرهنگی هنری، با داشتن تجربه‌های کاری بسیار، در دنیای حرفه ای موسیقی، شناخت بیشتری نسبت به شرایط پیچیده مارکت دارند. شوربختانه در همه این سالها در رویارویی و پس از گفت و گو با خوانندگان دریافتیم، حتی هدف گذاری اولیه آنان، با واقعیات بسیار متفاوت بوده، نمونه‌هایی همچون تولید موسیقی های تاریخ گذشته، الگو برداری‌های غلط و شناخت نادرست از استاندارد های اولیه تولید هنری و غیره، نشان از نیازمندی مشتاقان ورود بر عرصه‌های رنگارنگ موسیقی، به مشاوره و آشنایی کامل با هدف و مسیر دارد.

  گاهی حتی مشاوره‌های کوتاه و آغازین با کارشناسان، موجب پیشگیری از اتلاف وقت و انرژی، امیدهای واهی و در نهایت سرخوردگی‌های ناشی از عدم موفقیت خواهد شد.

  ادامه مطلب...
  عضو این خبرخوان RSS شوید

  logo-samandehi