پخش و نشر موسیقی

  پخش و نشر مجازی موسیقی:

  ایران مجوز برای آسان‌تر شدن مسیر رشد و معرفی هنرمندان به مارکت موسیقی توسط مدیران پخش مجرب در مجموعه خود، آمادگی دارد تا پخش و نشر آثار موسیقی را به طور گسترده در سایت‌های دانلود، کانال‌های تلگرام، صفحات اینستاگرام، اپلیکیشن‌های معتبر، سایت های خبری، ساخت دابسمش و… بر عهده بگیرد. دغدغه بسیاری از هنرمندان جهت پخش سراسری موسیقی خود در فضای مجازی، میزان واقعی دنبال کنندگان آن شبکه اجتماعی و غیر واقعی نبودنشان است. به راستی بدون تجربه کافی و دانستن تاثیرگذاری هرکدام نمی توان این مهم را به درستی تشخیص داد. متغیرهایی همچون میزان هزینه، ژانر موسیقی، کیفیت اثر و داده هایی همچون تیزر و کاور و... همگی در چگونگی پخش قطعه موسیقی تاثیرگذار است و تشخیص این چگونگی بر عهده کارشناسان این حوزه ست. ثمره تمام تلاش های شما برای تولید یک قطعه موسیقی باید با یک پخش سراسری صحیح به گوش مخاطبان­تان برسد و این مسئله را نباید بر عهده دلالان و یا واسطه هایی گذاشت که صرفا به سود مالی خود فکر می کنند. در تمام دنیا کمپانی های موسیقی با تجربه کافی و کارشناسی در این امر بی واسطه موسیقی را به گوش مخاطبانش می رسانند.

   

  پخش و نشر فیزیکی آثار صوتی:
  همچنین با توجه به تاثیر فضای مجازی و دگرگونی ناشی از آن در مارکت موسیقی سال‌هاست پخش فیزیکی آثار جایگاه گذشته خود را از دست داده است، ولی به این دلیل که صاحبان اثر همواره به دنبال تولید فیزیکی آثار حتی به کمترین تعداد ممکن برای آرشیو، رزومه و فروش در مراکز معتبر هستند، ایران مجوز همچنان تولید فیزیکی آثار را در تیراژ گوناگون بر حسب نیاز بازار و در خواست صاحب اثر انجام می‌دهد.

   

  مشاوره و برنامه ریزی در پخش سراسری موسیقی:

  در طول سال های اخیر به دلیل ویژگی ها متفاوت صنعت موسیقی ایران با صنعت موسیقی جهانی، شاهد رویه هایی بودیم که بر پایه اصول واقعی بازاریابی موسیقی و برندینگ هنری نبوده است.

  برای نمونه بسیاری از ما تجربه برخورد با دلالان حوزه پخش آهنگ و موسیقی را داشتیم. عموما پس از اعلام هزینه در نظر گرفته شده توسط صاحب اثر، لیستی از چنل های تلگرام، پیج های اینستاگرام و سایت های دانلود موسیقی بدون در نظر گرفتن ساختار اثر، برندینگ، روند پخش آهنگ های هنرمند و... از طرف مدیر پخش ارسال می گردد.

  اما آن چه که شما به عنوان یک خواننده یا تهیه کننده به آن نیازمندید، رسم مسیری بر اساس آینده نگری، نتیجه بخشی و برند موسیقی­تان است. ( نه لیستی تکراری و پر از جعلیات که همچون نسخه پزشکی که پیش از ویزیت بیمار نوشته شده است!) ما تیمی از مشاوران را در اختیار داریم که از پیش ساخت هر آهنگ برای شما ایده سازی و بر اساس تجربیات قبلی، از اشتباهات رایج جلوگیری می کنند تا ضمن کاهش چشم گیر هزینه ها، احتمال موفقیت در بازار آشفته موسیقی ایران را بالاتر برود.

   

  پخش و فروش جهانی موسیقی:

  ایران مجوز، همواره پیشگام در بهینه سازی نشر موسیقی ایران بوده و بر این مبنا علیرغم تحریم ها و مشکلات ارتباطی در کشور، آنچه که هنرمندان سراسر دنیا برای انتشار موسیقی هایشان دارند را در اختیار هنرمندان حوزه موسیقی ایران نیز قرار دهد.

  شما می توانید هم زمان با پخش داخلی موسیقی، پخش جهانی و کسب درآمد از آن را نیز آغاز کنید.


  شما می توانید برای بدست آوردن آگاهی بیشتر پیرامون پخش و نشر موسیقی، به قسمت ارتباط با ما بروید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  logo-samandehi