Why
Iranmojavez?

چرا ایران مجوز ؟

حمایت یک کمپانی موفق

به آسانی می توانید با مشاورانی که پاسخ گوی تمامی پرسش های شما هستند در ارتباط باشید و به عنوان یک هنرمند از دغدغه های غیر هنری دور باشید. معجزه کمک گرفتن از مشاورین خبره را از یاد نبرید!

خدمات آنلاین

خدمات آنلاین ما، این فرصت را به هنرمندان می دهد تا به آسانی از هر نقطه کشور روند تولید موسیقی، پخش سراسری، برندینگ و… آثار خود را آغاز نمایند.

همراهی با شما

برگزاری ده ها کنسرت، جشنواره و رویداد های فرهنگی هنری، گواه آن است که ایران مجوز به آسانی تا بالاترین سطوح موفقیت همراه شماست.

امنیت مالی

ایران مجوز به عنوان ناشر موسیقی از ابتدای کار به بر آن بوده تا با کم ترین هزینه بیشترین باز خورد و تریبون را به هنرمند ارائه دهد ما در تلاشیم در آینده هنرمند ایرانی، همانند هنرمندان دیگر کشور ها به صرف انتشار آثارش متحمل هزینه نشود.

استعداد یابی

همکاری با ایران مجوز این فرصت را به شما می دهد تا ضمن تصحیح اشتباهات (مانند ساخت آثار تاریخ انقضا گذشته و یا انتخاب جامعه هدف اشتباه) ، مسیری درست و بر پایه واقعیات برای ارائه هنر خود ساخته و با حمایت های مادی و معنوی ما استعداد های خود را شکوفا نمایید.

5 دلیل اصلی برای انتخاب ایران مجوز!

هیچ هنرمندی بدون حمایت یک کمپانی موفق نمی شود!

در دنیای امروز صنعت موسیقی، پیشرفت واقعی تنها با پشتیبانی یک کمپانی کارآزموده امکان پذیر است. ایران مجوز برای شما امکان پیشرفت بدون تکرار اشتباهات هنرمندان پیشین و با تمرکز صرف بر روی فعالیت هنریتان را فراهم می نماید. به آسانی می توانید با مشاورانی که پاسخ گوی تمامی پرسش های شما هستند در ارتباط باشید و به عنوان یک هنرمند از دغدغه های غیر هنری دور باشید. معجزه کمک گرفتن از مشاورین خبره را از یاد نبرید!

خدمات آنلاین

خدمات آنلاین ما، این فرصت را به هنرمندان می دهد تا به آسانی از هر نقطه کشور روند تولید موسیقی، پخش سراسری، برندینگ و… آثار خود را آغاز نمایند. پیش از این بخش زیادی از خدمات و ارتباطات حوزه موسیقی برای بیشتر هنرمندان شهرستانی تنها با دیدار های حضوری امکان پذیر بود.

همراهی تا بالاترین سطوح موفقیت

برگزاری ده ها کنسرت، جشنواره و رویداد های فرهنگی هنری، گواه آن است که ایران مجوز به آسانی تا بالاترین سطوح موفقیت همراه شماست. همکاری های ما با هنرمندان (چه تازه کار و چه ستارگان دنیای موسیقی) در حوزه های گوناگون موسیقی این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا در هیچ کدام از مراحل ساخت، انتشار و اجرا، نگرانی بابت ارتباط با بهترین متخصصین حوزه موسیقی و یا نحوه پیشرفت روند آن نداشته باشند.

امنیت مالی

از مهم ترین دغدغه های هر هنرمند در آغاز راه، امنیت مالی به ویژه در آشفته بازار پر واسطه و بی قانون موسیقی ایران است. ایران مجوز به عنوان ناشر موسیقی از ابتدای کار به بر آن بوده تا با کم ترین هزینه بیشترین باز خورد و تریبون را به هنرمند ارائه دهد ما در تلاشیم در آینده هنرمند ایرانی، همانند هنرمندان دیگر کشور ها به صرف انتشار آثارش متحمل هزینه نشود.

استعداد یابی

کشف استعداد ها و معرفی آن ها به مارکت موسیقی پیش از این بارها توسط مجموعه ما انجام شده است. همکاری با ایران مجوز این فرصت را به شما می دهد تا ضمن تصحیح اشتباهات (مانند ساخت آثار تاریخ انقضا گذشته و یا انتخاب جامعه هدف اشتباه) ، مسیری درست و بر پایه واقعیات برای ارائه هنر خود ساخته و با حمایت های مادی و معنوی ما استعداد های خود را شکوفا نمایید.

شما می توانید برای بدست آوردن آگاهی بیشتر، به قسمت ارتباط با ما بروید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

هنرمندان

هنرمندانی که با ایران مجوز همکاری می‌کنند