دریافت مجوز (لایسنس) استفاده از موسیقی های دارای کپی رایت (جهانی)

با توجه به نبود قوانین جهانی کپی رایت در ایران و آگاهی عمومی نسبت به این حقوق، برای بسیاری از ایرانیان در اپلیکیشن های مختلفی مانند اینستاگرام هشدار های عدم رعایت کپی رایت گُنگ به نظر برسد. به ویژه وقتی خودمان سازنده ی کلیپی ساده باشیم که از مونتاژ چند عکس خانوادگی با موسیقی دلخواهمان باشد! اگر به تکرار استفاده از موسیقی های جهانی استفاده کنیم در نهایت اکانت اینستاگرام یا یوتویوب شما بلاک خواهد شد!

در قوانین جهانی موسیقی برای استفاده از موسیقی های شامل کپی رایت برای هر هدفی مانند: پخش در یوتویوب، تلویزیون، تبلیغات، اینستاگرام، وب و… نیازمند دریافت لاینسن آن اثر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران مجوز در ارتباط باشید.

پخش جهانی سی دی (فروش فیزیکی موسیقی به صورت جهانی)

پس از گذشت سال ها هم چنان فروش فیزیکی آثار موسیقایی به عنوان منبع درآمدی برای هنرمندان موسیقیست. ایران مجوز برای اولین بار در ایران، پخش جهانی نسخه فیزیکی آلبوم های موسیقی را در دسترس هنرمندان ایرانی قرار داده است. تا بتوانید در فروشگاه های موسیقی کشور هایی که کیلومترها دورتر از مکان تولید موسیقی شماست. موسیقتان را به واسطه بهترین ریکورد لیبل های جهان به گوش مخاطبین برسانید.

مجوز (لایسنس) انتشار آهنگ های بازسازی شده (کاور)

در صنعت جهانی موسیقی سال هاست، مالکیت معنوی شامل بازسازی و باز نوازی قطعات موسیقی نیز می شود. آثار بازسازی شده می توانند با رعایت مکانیکال رایتِ صاحب امتیاز اثر اورجینال شامل کپی رایت و پخش جهانی شوند. از این رو ایران مجوز در جهت همگام سازی و بهبود وضعیت کپی رایت موسیقی در ایران برای اولین دریافت لاینسن موسیقی های کاور شده یا Cover Songs را برای هنرمندان بومی محیا نموده تا در امنیت کامل به نشر آثار خود بپردازند.

خدمات جهانی مجازی موسیقی

پخش جهانی موسیقی بر پایه برنامه ای منظم است که منجر به کسب درآمد هنرمند نوپا از صنعت و پیشرفت اصولی شودو این فرصت را می دهد تا به جای قرار گرفتن در چارچوبی که مختص به یک کشور است آفریده های مان در ابعاد جهانی با نزدیک به 8 میلیارد شنونده، بیازماییم. نگاه یونیورسال اجازه پیشرفت و رقابت با کیفیتی که در سطح اول اروپا و آمریکا ارائه می شود را داده و از چارچوب های تکراری و بی رقابت کنونی دورمان خواهد کرد. برای پیشرفت هنرمندان ایرانی جدای از پخش های داخلی، پخش جهانی و معتبر امری الزامی است که پیش از این جزو موارد خاص و خوانندگان مطرح داخلی این سرویس ها برای دیگر هنرمندان در دسترس نبود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تجربه انتشار جهانی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات جهانی کپی رایت

شاید جالب باشد بدانید یک قطعه موسیقی برای پخش در رسانه های عمومی اعم از رادیو و تلویزیون و اماکن عمومی مانند رستوران ها و هتل ها و یا حتی آسانسورها هر یک قانون مربوط به خود را دارا میباشد و تمام این قوانین در جهت حفظ حقوق مادی و معنوی صاحب اثر میباشد.

در این قسمت تلاش بر این است که نگاهی کوتاه به قوانین کپی رایت در جهان بیندازیم. در مطالب پیش رو با نگاهی تاریخی به بررسی این قوانین در خارج و داخل ایران خواهیم پرداخت.