شعر، ملودی، تنظیم، میکس و مسترینگ

    ایران مجوز برحسب تجارب بدست آمده و نیاز هنرمندان در زمینه اصلاح و ساخت موسیقی مانند ترانه سرایی، آهنگسازی، تنظیم، میکس و مسترینگ برآن شده تا با به کارگیری متخصصین امور در راستای کاهش اصلاحیه ها و جلوگیری از طولانی شدن روند دریافت مجوز، شما را در این حوزه نیز همراهی کند. در موسیقی امروز، میکس و مسترینگ، المانی مهم در کیفیت اثر به شمار می آید و با توجه به اصلاحیه های بسیار در این بخش، نیاز مبرم مخاطبین برای این حوزه احساس می شد. تجربه ما در گذشته نشان داده کیفیت بالای خروجی همواره از اصلاحیه و دوباره کاری ها کاسته است. همچنین در زمینه ترانه به دلیل بازه گسترده درخواست ها و به طبع آن اصلاحیه ها، برای ویرایش و سرایش اشعار نیز با توجه به آشنایی همکاران ما نسبت به استاندارد های شورای شعر و ترانه آماده اییم تا راه فعالیت رسمی را برای شما هموارتر کنیم.

    اغلب خوانندگان به دنبال دستیابی به فرمول موفقیت در مارکت موسیقی هستند. به راستی فرمولی برای موفقیت در این حوزه وجود دارد؟! و یا این فرمول برای همه هنرمندان موسیقی به یک شکل است؟!

    "شعر و ملودی" در کنار تنظیم، میکس و مسترینگ پایه های موسیقی مارکت امروز به شمار می روند. شناخت ذائقه موسیقایی توده مردم در موسیقی پاپ، فرم های تکنیکال در موسیقی راک، شعر تاثیرگذار غالبا اجتماعی، کیفیت صدا و نوع بیت در موسیقی رپ و شاید ابداع دل نشین در موسیقی ایرانی(دستگاهی) و .... همگی نیازمند تجربیات زیادیست تا شاید اسم آن را فرمولی برای پایه و اساس یک قطعه موسیقی در هر سبک نامید. ایران مجوز در تلاش است با همکاری ترانه سراها و موزیسین هایی نام آشنا که سال های سال توانستند با کسب تجربه به فرمول هایی متعددی برسند؛ آنچه برای موفق شدن لازم است را در اختیار شما قرار دهد.

    شما می توانید برای بدست آوردن آگاهی بیشتر پیرامون شعر، ملودی، تنظیم، میکس و مسترینگ، به قسمت ارتباط با ما بروید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

    logo-samandehi